NETVIEL PRYSMIAN Patch Cord SC-SC, Duplex Singlemode 9m/125um 
NVL-DP-SM-SC-SC-LSZH-01NETVIEL Patch Cord SC-SC, Duplex SM 9um/125um, 1 mtr (LSZH)CALL
NVL-DP-SM-SC-SC-LSZH-02NETVIEL Patch Cord SC-SC, Duplex SM 9um/125um, 2 mtr (LSZH)CALL
NVL-DP-SM-SC-SC-LSZH-03NETVIEL Patch Cord SC-SC, Duplex SM 9um/125um, 3 mtr (LSZH)CALL
NVL-DP-SM-SC-SC-LSZH-04NETVIEL Patch Cord SC-SC, Duplex SM 9um/125um, 4 mtr (LSZH)CALL
NVL-DP-SM-SC-SC-LSZH-05NETVIEL Patch Cord SC-SC, Duplex SM 9um/125um, 5 mtr (LSZH)CALL
NVL-DP-SM-SC-SC-LSZH-10NETVIEL Patch Cord SC-SC, Duplex SM 9um/125um, 10 mtr (LSZHCALL
NVL-DP-SM-SC-SC-LSZH-15NETVIEL Patch Cord SC-SC, Duplex SM 9um/125um, 15 mtr (LSZHCALL
NVL-DP-SM-SC-SC-LSZH-20NETVIEL Patch Cord SC-SC, Duplex SM 9um/125um, 20 mtr (LSZHCALL
NVL-DP-SM-SC-SC-LSZH-25NETVIEL Patch Cord SC-SC, Duplex SM 9um/125um, 25 mtr (LSZHCALL
NVL-DP-SM-SC-SC-LSZH-30NETVIEL Patch Cord SC-SC, Duplex SM 9um/125um, 30 mtr (LSZHCALL
NVL-DP-SM-SC-SC-LSZH-35NETVIEL Patch Cord SC-SC, Duplex SM 9um/125um, 35 mtr (LSZHCALL
NVL-DP-SM-SC-SC-LSZH-40NETVIEL Patch Cord SC-SC, Duplex SM 9um/125um, 40 mtr (LSZHCALL
NVL-DP-SM-SC-SC-LSZH-50NETVIEL Patch Cord SC-SC, Duplex SM 9um/125um, 50 mtr (LSZHCALL
NVL-DP-SM-SC-SC-LSZH-75NETVIEL Patch Cord SC-SC, Duplex SM 9um/125um, 75 mtr (LSZHCALL
NVL-DP-SM-SC-SC-LSZH-xxNETVIEL Patch Cord SC-SC, Duplex SM 9um/125um, 100 mtr (LSZHCALL